Vánoční besídka - ZERA

Dne 19. 12. proběhla předvánoční besídka pro rodiče. Žákům, kteří se podíleli na přípravě besídky, velmi děkuji za jejich snahu, nápady a vynaložené úsilí. Přestože ranní zkoušky byly náročné, podařilo besídkový program vymyslet a nacvičit.
Dále bych chtěla poděkovat všem rodičům, ostatním příbuzným a kamarádům, že se na naši besídku přišli podívat. Velmi si Vaší účasti vážíme a jsme rádi, že jsem pro Vás mohli besídku připravit. Doufáme, že se Vám besídka líbíla a že jste se příjemně bavili.
Velké poděkování patří také paní Schellové, která nám umožnila besídku uskutečnit v prostorách ZERY, připravila občerstvení a také nám besídku nafotila. Ještě jednou moc děkuji!

tn_obrazek_15234.jpg

tn_obrazek_15232.jpg